Kontakt

Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie na rynku Małopolski i Podkarpacia, z siedzibą firmy w Tuchowie. Oferujemy produkty jedynie renomowanych producentów z Unii Europejskiej, co niewątpliwie przekłada się na ich wysoką jakość, funkcjonalność oraz trwałość i wytrzymałość. Warto wiedzieć, że wykonywane są one z wysokiej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych i innowacyjnych sposobów produkcji, spełniają więc tym samym wszystkie normy prawne. Naszym klientom zapewniamy również kompleksową usługę z zakresu pomiaru, transportu oraz montażu, co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają z nowymi zleceniami. Fachowa wiedza, profesjonalny sprzęt i doświadczenie naszych pracowników to niewątpliwe atuty naszej firmy. Gwarantujemy specjalistyczne doradztwo i profesjonalną obsługę.

Posiadamy prężnie działającą sieć sprzedaży – na chwilę obecną mamy 11 salonów na terenie Małopolski i Podkarpacia, które są bardzo chętnie odwiedzane. Dzięki temu możemy stale powiększać swoją ofertę o nowe produkty i akcesoria, a także podnosić poziom oferowanych przez nas usług. Z pewnością wyróżnia nas bogaty wybór wiodących marek, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom szeroki asortyment, którego potrzebują. Produkty przez nas oferowane są z wysokiej i średniej półki, w bardzo przystępnych cenach. Mogą więc wybrać model, który najbardziej spełnia ich indywidualne potrzeby, wymagania i preferencje, także w zakresie finansowym.

Wyróżniają nas atrakcyjne i niskie ceny oraz liczne akcje promocyjne, co sprawia, że stajemy się wyborem numer jeden, zarówno dla naszych stałych, jak i nowych klientów.

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, a także do odwiedzenia jednego z naszych jedenastu salonów. Nasz personel chętnie odpowie na wszystkie Państwa pytania i pomoże w wybraniu produktów i usług idealnie spełniających Państwa potrzeby.

ul. Kolejowa 9
33-170 Tuchów