Usługi

Firma „Rojar” jest spółką jawną, istniejącą na rynku od 30 lat, zajmującą się handlem oraz usługami budowlanymi. Posiada 11 punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie Małopolski i Podkarpacia. Siedziba firmy znajduje się w Tuchowie. Wysoka jakość oferowanych towarów i usług, kompleksowa obsługa klienta: POMIAR – TRANSPORT – MONTAŻ oraz wykwalifikowana kadra pracowników jest naszym atutem.

Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem. Oferujemy bogaty wybór towarów i producentów wiodących marek, liczne akcje promocyjne, wyprzedaże, oferty atrakcyjne i niskie ceny, sprzedaż ratalną.

Aktualnie przedmiotem działalności firmy jest handel i usługi takimi artykułami jak: panele podłogowe i ścienne, okna, karnisze, parapety, drzwi, docieplenia elewacje, siding, drewno egzotyczne, korek, parkiet, płytki ceramiczne, panele PCV, podbitki, kleje, gipsy, zaprawy, montaż zakupionego u nas towaru.